Nasi partnerzy

FAB Investment

FAB Investment SA

FAB Investment SA to platforma inwestycyjna, której głównym obszarem działania są inwestycje w nieruchomości zarówno mieszkalne jak i biurowe.

Metis Property

Metis Property Investment

Specjalizuje się inwestycjami w rewitalizacje kamienne oraz kameralne budynki apartamentowe i biurowo-usługowe.

fab
walterhearz

FAB Consulting

Konsulting biznesowy, którego głównym celem jest wsparcie zagranicznego biznesu w Polsce, poprzez m.in.: kojarzenie partnerów, doradztwo inwestycyjne, prawne i podatkowe, wsparcie finansowe, badania rynku, itp.

Walter Herz

Firma doradcza działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych,
która oferuje kompleksowe usługi podmiotom związanym z tym segmentem
rynku – zarówno inwestorom, jak i najemcom oraz właścicielom nieruchomości.

wszystkodlafirm
es

Wszystkodlafirmy.pl

Kompleksowe usługi wspierające założenie i rozwój biznesu, skupione w jednym miejscu: księgowość, ubezpieczenia, leasingi, kredyty i pożyczki, inwestycje, rejestracje firm i wiele innych.

Smart Office

Sieć biur serwisowanych, która oferuje wynajem oraz zarządzanie powierzchniami biurowymi. Elastyczne zasady najmu oraz atrakcyjne ceny to jedynie część atutów Smart Office.

zoltek-bielecki-chyla
ksk

Żółtek Bielecki Chyła

Kancelaria adwokacka, zrzeszająca profesorów Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Prawa i Administracji. Specjalizują się m.in. w prawie handlowym oraz finansowym.

Korzan- Sobieraj Kłapkowski

Polska kancelaria świadcząca kompleksowe usługi prawne, w szczególności dla Klientów korporacyjnych. Współpracujący z Kancelarią prawnicy są specjalistami w wielu dziedzinach prawa.

FAB TAX & ACCOUNTANCY BY Bilans S.A.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku polskim jak i zagranicznym jesteśmy w stanie zagwarantować Twojej firmę kompleksową i profesjonalna obsługę.